חנות וירטואלית

חנויות וירטואליות - הקמת חנות באינטרנטכיום אפשר לפתוח חנות וירטואלית בקלות רבה. במאמר זה נסביר את האפשרויות הטכניות לפתוח חנות וירטואלית חינם (ובתשלום), אבל שימו לב שלפני שאתם פותחים חנות וירטואלית רצוי שיהיה להם תנועה לאתר הראשי שלכם... אחרת פשוט לא יגיעו אליהם גולשים לקנות בחנות האינטרנטית שלכם (ראו קידום אתרים). 
  • פתיחת חנות באינטרנט חינם היא לא דבר מסובך. הבעיה היא כמובן להביא את הגולשים

פתיחת חנות באמצעות גוגל סייטס

מי שמכיר את המדריכים באתר מדריכים מכיר את החיבה שלנו לגוגל סייטס. אחרי שתפתחו אתר בגוגל סייטס, תוכלו דרכו להקים חנות אינטרנטית. 

weebly

webbbly היא פלטפורמת אתרים מצוינת. למעשה לדעתנו היא הפלטפורמה החימנית הטובה ביותר להקמת חנות אינטרנטית. 
האפשרויות הרבות שהיא מאפשרת לבנות חנות וירטואלית והיופי של החנויות יאפשר לכם לבנות אתר חינם עם weebly ולשים בתוכו את החנות. 

אפשרויות חינמיות נוספות לפתוח חנות וירטואלית

ישנן הרבה אפשרויות חינמיות נוספות לבניית חנות וירטואלית בחינם, הבעיה היא שכולן דורשות מכם להשתמש בדומיין שלא שייך לכם. ראו את שאלת הדומיין

אם אתם מכירים מערכת יציבה וטובה לאורך זמן, אשר מאפשרת לשים את הדומיין שלכם בחינם בזמן בניית חנות וירטואלית אז פנו אלינו ונוסיף אותו כאן. 

אפשרות וורדפרס

מי שעסק בבנית אתר חינם באמצעות פלטפומה עצמאית של  וורדפרס (בשונה מהבלוגים הלא עצמאיים מפלטפורמת וורדפרס) יכול לבנות חנות וירטואלית באמצעות מספר תוספי וורדפרס . 
 
לשם כך כדאי להשתמש בתוסף GetShopped. ראו גם חנות וירטואלית עם וורדפרס 

אפשרות דרופל

אם בניתם בעצמם אתר חינם באמצעות דרופל אז תוכלו לבנות מערכת מרשימה של חנות וירטואלית.
ניתן להשתמש במודולUbercart החדש ובמידה פחותה יש כאלה שעדיין משתמשים במודל  ecommerce הישן 

לשלם על בניית אתר קניות

ישנם לא מעט אתרים שמציעים למכור לכם אתר קניות מוכן. אם אתם בוחרים בדרך הזאת נסו לקנות מאתר גדול שלא יתמוטט ויעלם (למשל נסו את yahoo) וגם נסו שהדומיין יהיה שלכם.