מה זה PPS טוב?

מהי תוכנית תשלום עבור מכירה טובה


כזכור PPS הוא ראשי התיבות של Pay per Sale. אתם, שמשתתפים בתוכניות שותפים של מישהו אחר, אתם מוכרים את המוצרים שלהם ומקבלים עמלה עבור כל מכירה. 

PPS מול PPC

PPC היא למעשה תוכנית השותפים הקלה ביותר להשתתף בה. שם אתם לא צריכים לעשות כלום, רק לבנות אתר, למקם את המודעות במקום הנכון ולסמוך על הסטטיסטיקה. אם מיקמתם נכון אתם יודעים פחות או יותר כמה אנשים ילחצו, ואם מדובר על תוכניות PPC טובות כמו גוגל אדסנס אתם יודעים פחות או יותר כמה תרוויחו. 

PPS זה כבר סיפור אחר. פה אתם מקבלים כסף על כל מכירה, כלומר לא מספיק שגולשים ילחצו על המודעות הם גם צריכים לבצע רכישה בפועל. מדובר במשהו שיותר קשה שיקרה. 

מה חשוב לבדוק בתוכניות PPS?

כמה אתם מקבלים עבור כל מכירה

זוהי שאלה מהותית, אתם צריכים לקבל אחוזים משמעותיים מהמכירה כדי שיפצו אותכם על כל הקליקים שאנשים לוחצים על המודעות שלכם ולא קונים, כלומר אתם לא מרוויחים מזה כלום. 

האם מדובר בחברה אמינה

האם בסוף הכסף יגיע אליכם או שאולי החברה "תרמה אותכם". תרמה בסטטיסטיקה, תרמה בתשלומים, תרמה בקליקים. או שאולי מדובר בחברה שעלולה ליפול מחר... יש הרבה סיפורים. 

כמה זמן העוגיות נשארות?

כשמישהו לחץ על המודעה שלכם, הסתכל על המוצר אותו אתם מפרסמים ולא קנה. מה יקרה אם אנשים לקחו זמן לחשוב וקונים מחר? עוד שבוע? עוד חודש? כמה תקבלו אז? האם תקבלו משהו?
כמשווק PPS אני אשמח לקבל לפחות חודש מהזמן שמישהו לחץ על המודעה שלי והגיע לדף המכירה. 

סטטיסטיקות שעומדות לרשותכם

כל העבודה הולכת על תוכניות שותפים. תבדוק איזה סטטיסטיקות עומדות לרשותכם. זה משמעותי מהצד שלכם, מכיוון שרק באמצעות סטטיסטיקות מפותחות תצליחו לעשות תהליכי אופטימיזציה.