ז. קידום אתרים מוטעה עם טמקא ynet

דברים לא לעשות עם ynet טמקאאחת הטעויות הנפוצות של אנשים שמתחילים לעסוק בקידום אתרים הוא להשתמש בביטויים מוטעים בשביל להביא אנשים לאתר. 

איך זה נעשה

אם ניקח את טמקא (שזה ynet בטעות) לדוגמא אז אנשים משתמשים במספר הגדול של אנשים שמקליקים בטעות טמקא (ראו כלי מילות מפתח) ומתכוונים ל ynet. 

והם מקדמים את מילת החיפוש טמקא במנועי החיפוש (הרבה קישורים נכנסים, כתיבת תוכן וכד') דבר שמעלה אותם במנועי החיפוש ואז אנשים נכנסים גם לאתר שלהם. 

הבעיה

הבעיה היא שבשלב כולשהו גוגל קולט באחד העדכונים גוגל שמדובר לא במה שאנשים מחפשים, ואז הוא מוריד את הדירוג של האתר המדובר... דבר שגורם להרבה מאוד עוגמת נפש. 

דוגמאות  

בסוף שנת 2011- ובתחילת 2012 היו כאלה שקידמו עורך דין מסוים באמצעות טמקא. אכן הם הגיעו למקום שלישי (אחרי ynet)  אבל כמה חודשים לאחר מכן גוגל העיף להם את הדירוג למטה...דבר שגרם להם הרבה עוגמת נפש וביזבוז זמן שעבד. 

סיכום

אין טעם להשתמש בביטויים של אתרים נפוצים בשביל להתקדם במנועי החיפוש, גוגל קולט שזה לא מה שאנשים מחפשים ואז מה שקורה זה שהוא מוריד אותם מהחיפוש. 

שימו לב שאם אתם נותנים תוכן אמיתי לקורא על טמקא או על כתיבה מסוג זה, פירוש הדבר שאולי אתם כן נותנים ערך אמיתי לגולשים ואז זה כבר סיפור אחר.